Senior JAVA programátor

Miesto práce:  remote

Druh pracovného pomeru: Plný úväzok

Termín nástupu: ASAP

Mzdové podmienky (brutto):  2 000 EUR/mesiac + osobné ohodnotenie, výsledné platové podmienky sa pohybujú v závislosti od znalostí, kvalifikácie a motivácie kandidáta.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Si skúsený mladý človek a chceš budovať svoju kariéru v jednej z popredných IT spoločností v trenčianskom regióne? Vieš si poradiť s technickými výzvami sveta programátorov a chceš sa podieľať na tvorbe unikátnych SW riešení a aplikácií? Tak neváhaj, hľadáme do tímu šikovného Java Senior Developer, pošli nám svoje CV a tvojou náplňou práce sa môže stať:

  • Podieľanie sa na projektoch – tvojou úlohou bude porozumieť problematike, pochopiť požiadavke a jej zadaniu a implementovať ju. Netreba sa báť aplikovať svoje vlastné návrhy a kreatívne riešenia.
  • Práca so širokou paletou technológií – našim hlavným cieľom je neustále napredovanie, využívanie nových technológií, uvítame tvoje nové návrhy v rámci programovania a implementácie aplikačných a portálových riešení na platforme SpringBoot, ktoré vyvíjame v najlepšom IDE pre Javu – IDEA.
  • Analyzovanie a špecifikácia – v niektorých prípadoch zadania sa budeš musieť (samostatne alebo s ostatnými členmi tímu) oboznámiť s postupmi analýzy a špecifikácie alebo s návrhmi architektúry systému, nakoľko podklady pre analýzu nemusia obsahovať dostatočné technické riešenie pre implementáciu.
  • Vývoj – v súlade s plánom a charakteru projektu sú stanovené jednotlivé úlohy. Niekedy slovné zadanie, niekedy komplexná špecifikácia, veríme, že máš zdravý úsudok a budeš vedieť zareagovať v oboch prípadoch. Kreativite sa taktiež medze nekladú a tak v závislosti od skúseností budeš môcť rozširovať a modifikovať aj existujúce riešenia, vytvárať integrácie s ďalšími komponentmi.
  • Komunikácia – so všetkými zúčastnenými stranami v rámci svojho tímu alebo s inými oddeleniami. V našej spoločnosti sme hrdí na otvorený štýl komunikácie, takže sa nemusíš báť vyjadriť Tvoj názor.
  • Garantujeme prácu na zaujímavých projektoch, na ktorých budeš rásť spolu s nami.

Požiadavky na zamestnanca:

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti
Anglický jazyk

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Požadujeme:

  • praktické skúsenosti s vývojom minimálne 3 roky
  • výborná znalosť jazyka Java a nástrojov na tejto platforme
  • prehľad a znalosť Java knižníc a technológií (Spring Framework, JAXB, JAX-WS, JAX-RS, JUnit, messaging, validations)
  • znalosť jazyka UML
  • znalosť práce s verziovacími systémami
  • znalosť jazyka SQL a prístupu k dátam pomocou technológií ORM, MyBatis alebo JDBC
  • analytické myslenie
  • schopnosť analyzovať danú tému, uchopiť ju a navrhnúť riešenie
  • zodpovednosť za správnosť riešenia a jeho efektívnosť
  • zodpovednosť za kvalitu kódu
  • ochota učiť sa a aktívny prístup k riešeniu úloh
  • schopnosť tímovej komunikácie a spolupráce
  • zodpovednosť, flexibilita

Používame:

  • Spring a SpringBoot ako platformu
  • najlepšie IDE pre Javu – IDEA
  • agilný vývoj, plánovanie a sledovanie úloh (JIRA)
  • build automation tools (Gradle, Maven)
  • continuous integration (Jenkins)
  • version control (Git, Mercurial)
  • monitoring riešení

Zamestnanecké výhody, benefity:

  • používanie najnovších technológií a frameworkov
  • prácu na zaujímavých projektoch v mladom a dynamickom kolektíve
  • príjemnú firemnú kultúru
  • dostatočný priestor na sebarealizáciu aj napriek práci v tíme,
  • motivujúcu odmenu po úspešnom zvládnutí projektu,
  • flexibilnú pracovnú dobu, dodatočná dovolenka, možnosť využiť
  • podporu v ďalšom vzdelávaní pri zvyšovaní kvalifikácie a osobnostnom raste (školenia, interné workshopy),
  • zaujímavé firemné benefity – príspevok na DDS, odmena pri životnom jubileu, odmena v závislosti od odpracovaných rokov,
  • “referral bonus“ za odporučenie nových kolegov,
  • v rámci pracovnej doby kurzy anglického jazyka,
  • sociálne, kultúrne a športové aktivity hradené spoločnosťou,
  • pestrý sociálny program

Ak sa chcete stať členom nášho tímu, dajte nám o sebe vedieť cez tento formulár a ozveme sa Vám.